Hea klient!

Oleme pakkunud oma külastajatele võimalust anda tagasiside oma restorani kogemuse kohta. Hinnatakse teenindust, toite, interjööri, muusikat ja üleüldist atmosfääri. Meeldiv on näha, et seda võimalust on rohkelt kasutatud!

Parandusettepanekud on alati head – nendest saamegi õppida ja näha kitsaskohti, mis meile endale märkamata võivad jääda. See tagasiside on meile suureks abiks ja täname Teid selle eest! Positiivne tagasiside teeb aga alati tuju heaks ja näitab, et me liigume õiges suunas. Soovime ka Teile jagada mõningaid toredaid arvamusi, mida meie kohta on kirjutatud.

Kindlasti täiendame ka antud tagasisidet jooksvalt. 

 

“Olen esimest korda India restoranis ja olen meeldivalt üllatunud. Kõik maitses suurepäraselt ja tulen kindlasti tagasi”

“Väga meeldiv oli vaadata, kuidas klienditeenindajal oli menüü peas. Klienditeenindaja oli tähelepanelik ja sõbralik. Jäime rahule ja tuleme kindlasti tagasi.”

“Meeldivalt vürtsine suutäis. Täname!”

“Väga meeldiv muusika. Rahulik koht ja sõbralik klienditeenindaja. Söök/jook väga hea. Isu äratav teenindus! (Istusime 5h teil külas :D )”

“Oli väga vahva! Nüüd üks luulenurk: Sünnipäeva pidasime, maitsvat sööki soovisime. Kana, nuudleid, naani saime, maitsvaid aedviljugi ja vett jõime. Seda kõike tõi lahe naine, nüüd Asian Chef’il hea maine!”

“Väga hea! Sööksin terve menüü jao toitu ära, kui vaid mahuks.”

“Kõht on tühi…istume sisse nurgapealsesse restosse. Pärast pisikest ringituuseldamist leidsime sobiliku nurgakese. Läheneb rõõmus ja energiline teenindaja, kes suudab meiesuguseid võhikuid aidata. Pärast 2,5 h õgimismaratoni võib naeratus näol öelda: aitäh, kõht on täis!”

 ”Oleme juba aastaid teie püsikliendid. Alati on toit ja teenindus väga hea. Tähistasime täna abikaasaga pulma-aastapäeva ning aura teie juures on selliseks puhuks täpselt õige. Aitäh ning palju kliente!”

“Kaunis koht, suurepärane teenindus ja üks parimaid Kung Paosid, mida me söönud oleme. Aitäh!”

“Oleme Tartusse tulles mitmeid kordi juba teie söögikohta külastanud ning alati rahule jäänud. Väga maitsvad toidud. Aitäh! Samuti on teenindus väga viisakas ja lahke olnud!”

“Oli väga meeldiv teenindus, toit oli super maitsev. Kiidame kokka! Koht on ka väga teemakohane ja romantiline. Suured tänud!”

 ”Meeldiv teenindus, maitsev söök. Kolme tärnine teravus oli tõesti terav. Portsud on väga kõhtu täitvad.”

“Mul nüüd uus lemmiksöögikoht Tartus! :) Aitäh! Oli väga meeldiv ning maitsev!

“Meeldiv atmosfäär, hubane. Maitseelamused positiivsed, teenindus sõbralik.”

“Teenindus oli väga meeldiv. Kindlasti külastame seda kaunist ja sõbralikku kohta veel mitmeid kordi! Jääge ikka sama toredaks edasi!”

“Toidud olid väga maitsvad ning teenindus super! Mõnusa sünnipäeva õhtu veetmiseks hea koht!”

“Täname väga! Tähelepanelik teenindus! Väärt Aasia maitsed!”

“Kindel koht mida alati külastada, kui tulla Tartu! Super toidud!”

 

 

Kohtumiseni restoranis Asian Chef!