Kallid Asian Chef fännid ja meie toredad külastajad!

Et vältida segadusi ja arusaamatusi, näitame Teile igaks juhuks, millised on meie praegused kasutuses olevad ja kehtivad kinkekaardid – neid on Teil võimalik klienditeenindajale esitada ja tellimuse eest tasudes kasutada. Enamasti on kaardi tagaküljele kirjutatud ka kehtivuse kuupäev.

Täpsustame ka, et varasemalt ja läbi aastate oleme pakkunud erinevaid sooduskaarte – anname teada, et praeguse seisuga ei ole meil aga ringluses enam ühtegi kehtivat sooduskaarti. Kui omate mõnda sellist kaarti, siis ilmselt on see aastaid tagasi soetatud ja paraku enam ei kehti.

Kui olete nüüd rahakoti vahelt avastanud mõne üsna vana sooduskaardi, millel puudub konkreetne kehtivusaja lõpp, siis pakume Teile võimalust see nädala jooksul realiseerida (kuni 08.07.16)

Lisaks kehtivad meil aga erinevad soodustused – 10% toidumenüült ISIC ja ITIC kaardiga; kui aga tellite kohapeal või meie telefoni teel toitu kaasa (take away), siis kehtib Teie tellimusele -5% soodustus.

Muidugi soovitame Teil liituda meie püsikliendi programmiga (tasuta!), et Teile kehtiks meie püsisoodustus + sünnipäeva soodustus! Lugege täpsemalt: http://www.asianchef.ee/1/uudised/pusikliendi-programm-16/

Kohtumiseni restoranis Asian Chef!